Uzdravení ze srdeční arytmie

Vladimír Pospíšil Mé druhé nadpřirozené uzdravení se stalo v létě roku 2008.

Jezdíval  jsem pravidelně na kole. Jednoho dne jsem přijel z práce jako každý den a po večeři jsem si sedl do křesla a sledoval zprávy v televizi. Najednou jsem začal pociťovat divnou bolest kolem srdce.  Šel jsem si lehnout. Na druhý den jsem jel do práce raději autem. Ale protože jsem stále cítil tupou bolest v hrudníku, rozhodl jsem se, že navštívím lékaře.

Tam mi změřili krevní tlak a EKG. Tlak byl zvýšený a EKG zaznamenalo srdeční arytmii druhého stupně. Lékař okamžitě zavolal sanitku a odvezli mě do nemocnice na jednotku intenzivní péče, připojili na přístroje. Zjistili, že mám srdeční arytmii druhého až třetího stupně a lékaři vážně uvažovali, že mi voperují „budík“ a nasadí léky na srdce. Tuto diagnózu jsem nepřijal. Zavolal jsem vedoucímu modlitebního týmu, aby se za mě modlili. Večer jsem pocítil úlevu, protože právě probíhalo  modlitební shromáždění mužů. Od té chvíle se můj zdravotní stav neustále zlepšoval, takže mi léky nenasadili a nemusel mi být voperován „budík“.

Po různých testech mě nakonec ve středu propustili domů, protože krevní tlak byl vpořádku a arytmie byla jen občasná. V pátek jsem šel na shromáždění mužů a starší sboru se modlil za uzdravení mého srdce. Po modlitbě jsem poznal, že došlo k okamžitému uzdravení. Při další kontrole lékaři nenašli žádnou arytmii, ani při zkoušce zatížení organizmu. Divili se, jak je možné, že došlo k rychlému uzdravení za tak krátkou dobu, bez jediného léku. Od té doby nemám žádné potíže se srdcem.

Chvála Bohu, že vyslyšel mé modlitby i modlitby bratří a sester.

Vladimír Pospíšil