Uzdravení z rakoviny

Lenka Petrů   Ráda bych se s Vámi podělila o svědectví týkající se mého uzdravení, protože to, co jsem prožila v poslední době, je opravdový zázrak.

   Jmenuji se Lenka, je mi 41 let, pracuji jako obchodní zástupce pro firmu prodávající laboratorní vybavení. Boží jednání v mém životě začalo před dvěma měsíci, kdy mě můj přítel poprvé přivedl do církve. První kázání jsem slyšela od manželky mého pastora z Prostějova. Oslovilo mě vše, o čem mluvila, dokonce jsem měla pocit, že vše, co bylo řečeno,  bylo o mně a pro mě. Od té chvíle se můj život od základů změnil. Než začnu mluvit o svém uzdravení, chci jen podotknout, že do té doby jsem byla totální pragmatik. Mám vystudovanou chemii a vše, co nejde logicky vysvětlit, bylo pro mě tabu. A pak najednou přišel zázrak.

   Umíte si představit ten šok? Byla jsem onkologický pacient. Před sedmi lety mi byl diagnostikován melanom na levé paži. Prošla jsem úspěšnou léčbou, ale od té doby se mi občas nějaký malý nádor objevil, a to se mi přihodilo právě nedávno. Ta představa, čím budu muset zase projít, odběry, spousta vyšetření a to čekání na výsledky – mě trápila.

   Velmi jsem se modlila, aby mi Bůh pomohl v tomto mém boji a dal mi sílu vše zvládnout. V té době jsem měla i příležitost jet na konferenci do Banské Bystrice. Byla to nádhera. Pro mě jako milovníka lidí byla ta atmosféra a Boží přítomnost  naprosto úžasná. Při kázání pastora Kříže a jeho modlitbě za uzdravení, kdy pastor Kříž nás kropil vodou, jsem cítila dopad každé kapky jako blesk, který mnou projíždí a najednou jsem pocítila v místě nádoru úporné pálení, které postupně ustupovalo.

   Při cestě domů jsem zjistila, že bulka je pryč. Vše jsem konzultovala s lékařem, který byl velice překvapený a nechápal, jak se to jen mohlo stát. Jen já a Bůh to ví. Od té doby děkuji Bohu každý den za zázrak, který pro mě vykonal. Nedokáži ani vystihnou slovy svůj vnitřní pocit naplnění a svou lásku k Bohu.

Lenka Petrů Lenka Petrů

 květen 2012