Mládež – výlet do ZOO v Brně

zoo-brno-01

V sobotu 22. 6. 2013 jsme se s mládežníky z Prostějova vydali do hlavního města Moravy. Tam na nás čekali brněnští mládežníci a ani dospělí se nenechali zahanbit.

 

 

 

Společně jsme navštívili ZOO, kde jsme viděli spoustu zajímavých zvířat. Počasí nám přálo a tak zmokli pouze ti, kteří brzy ráno vstávali. Ba naopak se i někteří odpoledne spálili.

Nejvíce asi zaujala tunelová skluzavka, po které nejezdili jen ti nejmladší. Také jsme se nemohli odlepit od krásných ledních medvědů. Dlouho jsme také zůstali v zóně safari. Brzy jsme zakotvili u blízkého občerstvení, kde si mnozí dali tzv. fast food a zmrzlinu. Nejmladší mládežníci plně využili dětské hřiště.

Po náročné prohlídce ZOO jsme se shodli, že ještě navštívíme brněnský „prígl“ a domů pojedeme o chvíli později. U přehrady se ti nejhladovější dojedli. Všichni jsme doplnili tekutiny a pokračovali jsme na pláž. Tam jsme se unavení svalili do trávy a dali odpočinout bolavým nohám. Ovšem ti nejstatečnější a nejaktivnější využili velký travnatý plac pro zdravý pohyb „hra s létajícími talíři“. Kvůli času, který nás nemilosrdně tlačil, jsme se museli s Brňáky rozloučit a „šalinou“ se dopravit na nádraží, kde jsme unavení nasedli do vlaku a zamířili spokojeně do Prostějova.

Veronika Gregovská

 

zoo-brno-02zoo-brno-03zoo-brno-04zoo-brno-05zoo-brno-06zoo-brno-07zoo-brno-08zoo-brno-09zoo-brno-10