Petr Šakarov v Církvi víry Prostějov

Petr Šakarov, Prostějov, 2.12.2012

V neděli 2. prosince 2012 jsme měli v Církvi víry Prostějov milou návštěvu – pastora z Hradce Králové Petra Šakarova.

 

 

 

 

Petr Šakarov působil sedm let v Prostějově, za který hrál profesionálně hokej. V té době byl řadovým členem našeho sboru. Po ukončení profesionální hokejové kariéry se se svou rodinou přestěhoval zpět do rodného města Hradce Králové, kde zakládá církev. Nyní působí jako pastor Církve víry, sboru Hradec Králové.

Pastor Šakarov apeloval na zavázanost lidí v církvi. Lidé mají schopnosti, ale pokud nejsou zavázaní pro práci v církvi, jsou veškeré schopnosti k ničemu. Důležité je srdce člověka. Člověk má mít touhu se ve svém životě posunout. Velmi důležité jsou modlitby a půsty. Duch Boží naplní každého, kdo má zájem. Bůh chce člověka naplňovat neustále. Musíme být poctiví k Bohu. Kdo dělá věci poctivě, tomu nestačí se pouze „pomodlit“, ale dokáže věci „promodlit“.  Takový člověk má rozkoš z Hospodina a aktivně na něho očekává.

Kázání bylo velice povzbudivé. Petr Šakarov se s námi podělil o svědectví, jak uvěřil v Boha, a jak vznikala církev v Hradci. Poděkoval manželům Hasovým za podporu při budování církve v Hradci Králové.

Na závěr shromáždění se modlil se svoji ženou Petrou za potřeby lidí ve shromáždění.

Kázání si můžete poslechnout zde.